Hakkımızda

 ÖZEL TEKİRDAĞ Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı' nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

 Artan nüfus ve araç sayısı dikkate alınarak uzun yıllardır yaptığımız bu işe devam edip Tekirdağ Sürücü Kursunu açmaya karar verdik. Hedefimiz bilgili, bilinçli, trafik kurallarına uyan, değişen kuralları, yasaları uygulayan iyi sürücüler yetiştirmektir. Bunun için de diğer kurslardan bizleri ayıran;

 2015 model araçlarımızla ve rahat bir bina ortamında asansörlü, engelli girişi olan ve direksiyon eğitiminde tecrübeli usta öğretmenlerimizle sürücü adaylarımıza belgelerini aldıktan sonra şehir içi ve şehir dışında eğitim vermemizdir. 

Kursumuzda  B (otomobil)- A2 (motosiklet)  sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 28 şer kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla bilinçli sürücüler yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan ÖZEL TEKİRDAĞ Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu adaylarına en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

ÖZEL TEKİRDAĞ Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.

Güvenli araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp bilinçli sürücüler olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.